Menu
Your Cart
SGK'nın tebliğinde belirtilen, GZ.11110 SUT Kodlu "Çerçeve" tanımı ile yer alan görmeye yardımcı tıbbi malzemenin fiyatı 5 TL artırılarak ödenir esasına göre (TİTUBB) Yerli Malı Belgesi kaydımız bulunmaktadır.

Hakkımızda

Firmamız, 2018 yılında Diyarbakır'da kurulmuş olup sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Kurucumuz Bülent YAZICIOĞLU, Optik sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim, bilgi ve birikimi ile ileri teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış ekibi ile optik gözlük çerçevesi ve güneş gözlüğü imalatı yapmaya başlamıştır.

Başlangıç aşamasında sadece Türkiye'ye hizmet veren firmamız daha sonra ürünlerini Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa'nın da içinde bulunduğu 17 Ülkeye ihracını sağlayarak toplamda 964 Perakende Noktasına arz etmektedir.

İmalatımızda kullanılan her türlü parça ve malzeme insan sağlığı ve doğaya zararlı olmamasına özen göstererek titizlikle seçilmektedir.
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .