Menu
Your Cart
SGK'nın tebliğinde belirtilen, GZ.11110 SUT Kodlu "Çerçeve" tanımı ile yer alan görmeye yardımcı tıbbi malzemenin fiyatı 5 TL artırılarak ödenir esasına göre (TİTUBB) Yerli Malı Belgesi kaydımız bulunmaktadır.

Blog RSS Yayını

26 Ara Sizin için sağ gözlük lensler seçmek için İpuçları
0 109
1// Tek odaklı veya yakın okuma camlarıEğer ilk defa gözlük kullanacaksanız optisyeninizden farklı türden gözlük camlarını detaylı şekilde açıklamasını isteyin. Yüksek numaralarda gözlük camlarının ağırlığını ve kalınlığını azaltmak için yüksek indeksli malzemelerin kullanılması size en uygun çözüm olabilir. Gözlük camları refraksiyon odasında, den..
26 Ara Çerçeve seçerken önemli olan nedir?
0
Gözlük camlarına ilave olarak çerçeve de çok önemlidir. Fakat farklı çerçeveleri denerken sadece görünüşten daha fazlasına dikkat edilmesi gereklidir. Gözlüğün tam oturması uzun süreli kullanım ve konfor için son derece önemlidir. Çerçeve yüzünüze tam uymalıdır, kulakların arkası ve burnun üst kısmı gibi temas noktalarında hiçbir baskı hissetmiyor ..
26 Ara Gözlüğünüzün uzun ömürlü olması için…
0 128
1. Gözlüğünüzü çıkarmayı ve takmayı iki elinizle ve saplarından tutarak yapınız.2. Çizilmelerini önlemek için gözlüğünüzü, camları sert bir yüzeye temas edecek şekilde ters koymayın. Sapları aşağı gelecek şekilde düz koyun.3. Gözlüğünüzün camlarının çizilmesini önlemek için önce ılık su ile yıkayarak tozdan arındırın, daha sonra yumuşak, temiz bir ..
26 Ara Daha iyi gözlük bakımı için bir kaç ipucu
ozgur 0 106
Daha iyi gözlük bakımı için bir kaç ipucuSadece bir saniyenizi alır – yağlı bir parmak izi aniden camınızda belirir ve birikinti ve toz görmenizi zorlaştırır veya nem gözlüklerinizi buğulandıran bir film yaratır. Peki ya şimdi ne olacak? Çoğumuz yakınımızdaki en iyi şeyi alır – kağıt bir peçete, kravat ve hatta bir kazak veya bluzun kolu bile olabi..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .